KONST / Litografier / Litografi 8225536
nr 822 5536
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Litografi, Lennart Jirlow (f. 1936), 10/50, signerad, motivets mått: 27x37
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 29 april 2013
kl 20:06:55
29/4 18:01:41
700 kr
29/4 20:01:38
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow